Sveikinimai A. Einingiui su nauju bizniu!

Važiuodami Klaipėdos Šilutės plentu, užsukite į ten šalia viena kitos esančias dvi automobilių plovyklas – turite galimybę sutikti Jakų melagį Arūną Einingį. Ten jis ne purvinas svetimas mašinas plauna,  o yra naujasis, prieš mėnesį „iškeptas“ įmonės šeimininkas.

O kad savo kuriamo vargšo, bankrutuojančio bedarbio įvaizdžio prieš teismą nesugadinti,  įmonė „Coriolanus“ oficialiai įsigyta draugo V. V. vardu. Apie tai mums papasakojo vienas klaipėdietis. Ne tik papasakojo, bet raštą, atsiųstą į jakumelagis@gmail.lt, pasirašė. Ir sutinka liudyti  Klaipėdos apylinkės teisme, kur nagrinėjamas Einingių pareiškimas dėl fizinio asmens bankroto.

O dabar – apie oficialiai parašą ant dokumentų padėjusį ir UAB „Coriolanus“ savininku tapusį V. V. : tai senas ir geras Jakų melagio bičiulis. Nuo kokių 2000 m. jis gyveno ir dirbo Jungtinėje Karalystėje. Prieš kelis metus, neištvėręs ilgesio tėviškei, grįžo į Klaipėdą, trečią kartą sukūrė šeimą.

Kam A. Einingiui reikalingi draugai?

Bankrutuojančio Einingio naujas autoplovyklos verslas
2016 m. rudenį teismas priėmė Arūno Einingio pareiškimą dėl fizinio asmens bankroto. 2017 m. sausį Einingis nusipirko naują verslą. Dėkojame „geriems žmonėms“, atsiuntusiems 2017 02 04 d. nuotrauką. Joje – pats Jakų melagis ir jo „audinė“, valstybiniai numeriai atitinka teismo dokumentus

2008 metais V. V  ir kotedžą priešais A. Einingių rezidenciją Jakuose įsigijo. Ir yra vienas iš krūvos fizinių asmenų, neva paskolinusių Arūnui Einingiui ne vieną tūkstantį.

Jeigu tiksliau – 2008 m. lapkritį, kaip rašte teismui nurodo pats A. Einingis, V.V paskolino 11 500 eurų. Šią sumą A. Einingis turėjo grąžinti 2015 m., bet neva negrąžino.

Bet ar gali skolos sugriauti vyrišką draugystę? Žinoma, kad ne, kai skolos – „popierinės“.

Be to,  Klaipėdos apylinkės teismui pareiškime dėl fizinio asmens bankroto iškėlimo Arūnas Einingis tvirtina, kad jo turimos bendros skolos siekia 167 000 € ir viršija turimą turtą. Tiesa, nepamirškim, kad turtą Einingis (sklypai) sėkmingai perrašė savo motinai-dėl šių sandorių pripažinimo negaliojančiais vyksta atskiras bylos nagrinėjimas.

46 000 € iš šios sumos – skola teismo sprendimu mūsų šeimai už parduotą brokuotą namą su paslėptais trūkumais.

Taip pat rašte teismui dėl bankroto A. Einingis aiškina, kad jo trijų asmenų šeima sunkiai verčiasi, gyvena iš 770 €/mėn., o pats A. Einingis iš Darbo biržos jau pusmetį gauną po 266 € išmokas.

Darbo biržos išmokos teoriškai reikėtų dėti į kojinę ir mažiausiai 2-3 metus taupyti, kad užtektų sumokėti už kruopščiai paslėptą Arūno Einingio naują verslą.  Apie tai jakumelagis.lt komanda sužinojo, gavusi laišką.

Kaip A. Einingio plovykloje nuogakrūtės darbuosis…

Klaipėdietis (vardas ir pavardė žinomi)  papasakojo liūdną istoriją apie  tai, kokių nemalonumų patyrė dėl mūsų skolininko Arūno Einingio veiklos vienoje uostamiesčio bendrovėje.  Ta įmonė įsikūrusi Šilutės plente ir minėto klaipėdiečio įmonei „Coriolanus“ nuomojo patalpas dviejų plovyklų veiklai.

Mažesnėje plovykloje veikė pats klaipėdietis, o didesnėje – su tris kartus brangesne įranga, klaipėdiečio draugas. Tačiau abi plovyklos buvo administruojamos per klaipėdiečio įmonę „Coriolanus“.

„ Plovyklų patalpas nuomavome iš bendrovės, kuri valdo visą teritoriją.  Vieną dieną sugalvojau, kad noriu savo verslą parduoti.  Apie šį ketinimą  informavau patalpų savininką – įmonės  atstovą.  Sutarėme žodžiu, kad pardavus mano įmonę, didesnę plovyklą administravęs draugas persirašys ją savo, 2017 m. sausį įkurtos tuo tikslu įmonės vardu“,- perskaitėme į pašto dėžutę jakumelagis@gmail.com atėjusiame laiške.

Bosas – Einingis plovykloje, popierinis šeimininkas – draugas. Tai paliudijo raštu vienas klaipėdietis, pardavęs Einingiui savo verslą
Einingio draugas V.V. 2017 m. sausį džiūgavo dėl naujo verslo pradžios ir dėl nuolaidų ragino kreiptis į jį ir į Arūną… Neduok Dieve, FB draugai pagalvos, kad verslas – V.V iš tikrųjų…

Anot laiško autoriaus, netrukus atsirado pirkėjas – dažnai teritorijoje  matytas ir servise besilankantis potencialus pirkėjas Arūnas Einingis ir jo nematytas draugas V.V.

„Su teritoriją valdančios bendrovės atstovu, einančiu įmonėje aukštas pareigas,  prieš pirkimo – pardavimo dokumentų pasirašymą sutarėme, kad aš su savo įmone „Coriolanus“ atsisakau veiklos antroje plovykloje.

Ir nuomos sutartis  bus perrašyta draugo įmonei.  Tačiau susitarimui įgyvendinti vis kažkas atseit  trukdė.

2016 m. gruodžio 12 d.  iš Arūno Einingio gavau  užstatą, o likusią akcijų pardavimo kainos dalį už „Coriolanus“ 100 proc. akcijų paketą turėjau gauti iki 2017 m. sausio 15 d.“.

Iš Arūno Einingio gavęs 1 000 € užstatą, pasirašiau laisvos formos dokumentą su V.V.  Kai tas susitarimas, nepatvirtintas nei notariškai – tik su mano ir V. V. parašais atsirado, Arūnas Einingis visoje teritorijoje garsiai rėkė, kad dabar jis – naujasis plovyklos direktorius ir šeimininkas.  Ir kad netrukus automobilius plaus nuogakrūtės gražuolės.

-Tik paskaitęs https://jakumelagis.lt supratau, kodėl  avansą mokėjo A. Einingis, o sutartį pasirašinėjo V. V.“

Pardavus įmonę, draugas -už borto

Galop minėtas klaipėdietis suprato, kad visą teritoriją valdančios bendrovės atstovas  nesiruošia tęsėti pažado ir leisti antrą plovyklą teisiškai persirašyti ant savo naujos sukurtos įmonės klaipėdiečio draugui, kaip žadėta. Vietoj to, joje dabar taip pat šeimininkauja A. Einingis ir jo draugas V.V.

Anot klaipėdiečio, Arūnas Einingis kasdien atvyksta į plovyklas, o  „Feisbuke“ jo draugas, oficialus įmonės „Coriolanus“  savininkas skelbiasi, kad 2017 m. sausio 14 d. jie atsidarė naują verslą ir  dėl nuolaidų rekomendavo draugus kreiptis į Arūną arba į jį.

„Kai kreipiausi į Arūną Einingį, jis tik kėlė balsą ir leido suprasti, kad turėsiu problemų, jeigu kažko  reikalausiu. Tada kreipiausi į jo draugą V.V, kuris oficialus pagal dokumentus mano parduotos įmonės savininkas. Prašiau laikytis susitarimų, bet  jis tepasakė, kad jis  čia iš viso ne prie ko ir laukia dienos, kai Arūnas Einingis galės perrašyti verslą oficialiai ant savęs. Nes „biznis“- Arūno Einingio,- pasakoja apgautu pasijutęs  klaipėdietis.

-Tokiu būdu 2017 m. sausio viduryje aš pardaviau ne tik savo įmonę su teise veikti mažojoje plovykloje, bet ir be pajamų šaltinio palikau draugą. Jam naujieji mano įmonės savininkai ir teritorijos šeimininkas, nuomojantis patalpas plovykloms, atsisakė grąžinti jo verslo dalį. Tai kad manau, visi jie ten veikia kartu. Ir teritorijos šeimininko – bendrovės atstovo draugystė su A. Einingiu matyt svarbesnė už vyrišką žodį.“

Klaipėdietis sutiko, kad ši istorija būtų paviešinta portale jakumelagis.lt: „Arūnas Einingis tik apsimeta, kaip jūs rašote, kad bankrutuoja – trečiųjų asmenų vardais toliau sėkmingai verslauja ir naudojasi pažintimis“,- reziumavo klaipėdietis.

P. S. Visų herojų vardai ir pavardės jakumelagis.lt komandai žinomos. Klaipėdos apylinkės teismui dėl A. Einingio fizinio asmens bankroto pateiksime ir minėto klaipėdiečio liudijimus, kaip Jakų melagis toliau skiedžia, vengdamas mokėti skolas. Bet sykiu toliau tvarkosi sėkmingai savo gyvenimą. 

Beje, tose plovyklose panašu, kad vertėtų apsilankyti aplinkosaugininkams ir įsitikinti, ar neteršiama gamta. Taip pat atitinkamos žinybos specialistai galėtų įsitikinti, ar už kiekvieną suteiktą automobilio plovimo paslaugą išmušamas kasos kvitas…

Jeigu kylą klausimų, kodėl jakumelagis.lt portalo akiratyje atsidūrė Arūnas Einingis ir Julija Einingienė, skaitykite čia: https:///jakumelagis.lt/einingis-melagis-kova-uz-teisinguma/