A. Einingio bankrotas ir nuslėpti automobiliai

Klaipėdos apylinkės teismo, nagrinėjančio Arūno Einingio ir Julijos Einingienės prašymą dėl fizinio asmens bankroto, dėmesį jau atkreipėme prašymu nustatyti papildomas aplinkybes, kad Einingių bankrotas – tyčinis. Kad jie slepia savo tikrąsias pajamas ir turtą – jau rašėme ne kartą. Šįkart – apie nuslėptus  Einingių automobilius. 

Einingis limuzinas Audi
2014-2015 m. šalia Einingių kotedžo Jakuose, per du namus nuo mūsų gyvenamosios vietos stovėdavo „Audi A8L“ limuzinas. Mašinos foto- iš skelbimo portalo, kur buvo nurodytas Einingio tel.nr.

Pavyzdžiui, Arūnas Einingis, kurį mūsų šeima viešai vadina Jakų melagiu, teismui aiškina, kad šiuo metu jų šeimos bendros mėnesinės pajamos – 766 €.

O jų šeimos eksploatuojama vienintelė transporto priemonė – senutė, dar 2005 m. pagaminta „Audi Avant A6“.

Teoriškai jis nemeluoja – Jakų melagio ir Jakų melagienės vardu oficialiai jokie kiti automobiliai nėra registruoti. Tačiau teorija ir praktika Einingių gyvenime – ne tas pats. Tikrovėje Einingiai eksploatavo pastaraisiais metais net 5 automobilius, registruotus susijusių asmenų vardu: Julija Einingienė važinėjo „Volkswagen Beetle“, po to – „Volvo“, o dabar džipu „Infinity FX35“.

Arūnas Einingis važinėjo dabartine „Audi Avant A6“, limuzino klasės „Audi A8L“. Visos mašinos, išskyrus „Audi Avant A6“ pagal dokumentus tiesiogiai Einingiams nepriklauso.

O dabar – nemokama konsultacija Einingių pavyzdžiu, kaip nevažinėti viešuoju transportu ir išlaikyti du automobilius vienu metu, turėti lėšų kurui, kai trys asmenys neva turi išgyventi iš 191 € per savaitę.

Audi Avant: parduok areštuotą mašiną

Bankrutuojančio Einingio naujas autoplovyklos verslas
Einingis – audinių gerbėjas. Matyt, dėl to 2017 m. sausį per susijusį asmenį nusipirko šalia šiuos automobilius aptarnaujančio centro autoplovyklą. Foto gauta el. paštu jakumelagis@gmail.com

Arūnas Einingis šiuo metu vairuoja 2005 m. pagamintą ir jo vardu registruotą transporto priemonę „Audi Avant A6“, kuri buvo areštuota Klaipėdos rajono apylinkės teismo sprendimu dar 2011 m.

Nepaisant to, 2012 m. gruodį Einingis ją tariamai bandė parduoti savo verslo partneriui, su kuriuo statė Glaudėnų kaime (Klaipėdos rajonas) namus.

Beje, bažnyčioje partneris A. J, kuriuo intensyviai domisi nūdien VMI dėl jo statybų sandorių, turėtų uždegti žvakelę, kad sandoris buvo tik tariamas. Su tikslu susikurti Einingiui tariamų nuostolių ir nusiimti turto areštą.

Mat  2016 m. rudenį atsiliepime į A. Einingio bankrotą Klaipėdos teritorinė muitinė nurodė, kad dėl „Audi Avant A6“ A. Einingis pripažintas skolingu muitinei dėl neteisėtai į Bendrijos muitų teritoriją įvežto ir muitinėje nedeklaruoto automobilio. Suma – 2600 €.

2013 m. tą nedeklaruotą automobilį su skolomis muitinei  Arūnas Einingis įkeitė savo žmonos Julijos Einingienės motinai, neva pasiskolinęs iš jos beveik 8 000 €. Automobilis iki šiol neliečiamas kreditorių, nes kaip uošvė paaiškino teismui, žentas už ją dar skolingas 1500 €, nors įkeitimas oficialiai pasibaigė praėjusiais metais. Keista, bet  uošvė nėra minima pareiškime dėl fizinio bankroto kaip kreditorė.

Limuzinas: „undinėlė“ pabrango 2,5 k

Kadangi su Arūnu Einingiu bylinėjomės nuo 2011 m. penkerius metus, kol teismas priėmė mūsų šeimai palankų sprendimą dėl nuostolių atlyginimo įsigytame name Jakų kaime, Klaipėdos r. ir paslėpto statybinio broko, Einingių epopėją „Paslėpk, apgauk“ sekame senai.

einingis automobilio nuoma limuzinas audi
Einingis „Audi A8L“ limuzinu važinėjo, jį nuomavo per skelbimus šventėms. O pagal dokumentus automobilį perpardavinėjo viena kitai dvi įmonės. Galop mašina grįžo pirminiam savininkui, bet 2,5 k brangiau nei pardavimo kaina. Neblogas biznis – parduotą mašiną susigrąžinti per kelias savaites su 14 000 € pelnu. Dešinėje – foto, kurią Einingis viešino Feisbuke

Todėl turime įrodymus, kaip Arūnas Einingis ne kartą vairavo limuzino klasės automobilį Audi A8L, skelbė šios mašinos nuomos skelbimus, prie kurių nurodytas paties Jakų melagio telefono numeris. „Facebook“ jis gyrėsi, kaip jo „Undinėlė“ paruošta šventėms. Valstybinis registracijos numeris – tas pats.

Bet kokią informaciją turi VĮ ,,Registrų centras“? Valstybinės įmonės duomenimis, 2013 m. limuzinas buvo registruotas UAB ,,O…ma“ vardu. Neužilgo  – UAB ,,S…era“ vardu.  Nei vienoje iš įmonių Arūnas Einingis oficialiai nedirba.

Dar įdomiau, kad per kelias dienas limuzinas „Audi A8L“ sugebėjo pabrangti net 2,5 karto: iš UAB ,,S…era“ 2013 m. rugsėjo 26 d. automobilį nuperka bankas ir lizingo sutartimi perleid-žia pirminiam automobiliui savininkui – UAB ,, ,,O…ma“.

Ir čia – aukštasis pilotažas: jeigu UAB „,,O…ma“ už automobilį į Lietuvą importavusiai įmonei sumokėjo 2013 m. rugpjūtį ~9000 € ir praktiškai už tiek pat pardavė UAB ,,S…era“ , tuo tarpu bankas šį automobilį jau nupirko už 23 000 €. Ir perduoda automobilį naudotis pirminiam pirkėjui – UAB ,, ,,O…ma“. Per 21 dieną – įspūdingas 14 000 € automobilio pabrangimas! O faktiškai automobiliu naudojasi ir jį nuomoja ne kas kitas, o Arūnas Einingis.

„Vabalas“, PVM grobstytojai ir Kęstutis

beetle einingis žmona jakų melagis
Žmonai Einingis „vabalą“ nupirko iš vieno Kęstučio, o šis – iš PVM grobstymu pagarsėjusios įmonės. Mašina pirkta per savo įmonę „Grando LT“. Po to įmonės akcijas perrašytos motinai. Foto- iš Einingienės feisbuko

Prieš keletą metų Arūno Einingio žmona Julija gyrėsi savo „Feisbuke“ iš vyro gauta dovana – ryškiai geltonu „Vabalu“. Jį 2012 m. vasarą nupirko Arūnas Einingis per savo įmonę „Grando LT“, valdžiusią kinų restoraną „Ugninė panda“ ir po to dovanotą savo motinai.

muitinės raginimai Einingiui

Viešoje google paieškoje skelbiami muitinės raginimai Einingiui ir Einingienei. Ir ne vieną kartą… Raginimai susimokėti muitą už ką? Gal už importuotus automobilius iš užsienio draugų firmoms? Tikslaus atsakymo nežinome. Bet žino muitinė.Iš trijų kartų spėkite, kas buvo „Volkswagen New Beetle“, dovanotos žmonai pardavėjas?

Jau minėtos UAB „S….ra“ direktorius, ponas Kęstutis. O ši įmonė automobilį įsigijo iš UAB ,,K….da“, pagarsėjusios PVM grobstymu vykdant automobilių prekybą (yra Aukščiausiame teisme atitinkamos administracinės bylos).

Matyt, Einingiai jaučia silpnybę automobilių registravimui susijusių asmenų vardu ir verslui naudotais automobiliais. Negi ne dėl transporto priemonių Klaipėdos teritorinė muitinė 2015 m. kvietėsi A. Einingį, o 2016 m. – J. Einingienę? Su kuo susiję šie oficialiai internete skelbiami raginimai?

„Volvo“ keičia džipas

jakų melagis einingis mašinos turto slėpimas
2015 m. Einingis žmoną iš „vabalo“ persodino į  kuklutį „Volvo“. O pasirašius povedybinę sutartį 2016 m. kad iš žmonos atlyginimo nebūtų išskaičiuojama mums skola, Julija persėdo į bajorišką džipą. Nuotraukos-jakumelagis.lt.

Kadangi mums „pasisekė“ gyventi Jakuose, per du namus nuo mūsų skolininkų Einingių, ilgainiui prie kotedžo „Vabalas“ nebestovėjo.

Atsirado kita Julijos Einingienės vairuojama transporto priemonė – kuklutis „Volvo“. Ir vėl „Regitra“ neturėjo jokių duomenų, kad čia – Einingių turtas.

O dabar ponia Julija Einingienė, uždirbanti vienoje odontologinėje klinikoje Klaipėdoje praktiškai minimumą,  važinėja „Infinity FX35“ – 3,5 l tūrio visureigiu.

Einingis nesąžiningas Jakų melagis mašinos
2012 m. Julija Einingienė važinėjo su „vabalu“. 2015-2016 m. – su kuklučiu „Volvo“. Po to – su ponišku džipu. Visi automobiliai registruoti ne Einingių vardu. Nuotraukos – jakumelagis.lt

Kaina – keliolika tūkstančių eurų. Kuro sąnaudos 100 km – daugiau nei 10 l. Gyvenant iš deklaruojamų 770 eurų per mėnesį – ne pats taupiausias sprendimas, tiesa?

Priminsime, kad savo tariamą bankrotą Einingiai grindžia skolomis, kurios susidarė 2011-2016 m. laikotarpiu ir siekia ~166 000 Eur.

Bet Einingiai neinformavo teismo nei apie savo prabangų gyvenimą – keliones, Einingio brangią pramogą – medžiokles, dirbtinai susimažintą turtą ir pajamas, gautas iš įvairių statybinių projektų įgyvendinimo bei kitas poniško gyvenimo detales.

Visa tai Arūnas Einingis, nutylėjęs teismui, sėkmingai viešino savo „Facebook“ paskyroje. Maža to,  Arūnas Einingis, nuo 2011 m. bylinėdamasis su mūsų šeima dėl parduoto gyvenamojo namo Jakuose ir teismo sprendimu jau priteistų 45 000 € nuostolių dėl statybinio broko, ėmėsi tvarkytis gyvenimą prisidengdamas trečiųjų asmenų nuosavybe. Viena tokių sričių – Einingių automobiliai.

Ar teisingumas šioje šalyje kada nors švęs pergalę? Netrukus sužinosime, apsilankę pas prokurorus.

Einingio žmona Julija šiuo metu važinėjasi džipu „Infinity FX35“. Jeigu imti 2003 m. gamybą – 7-8 000 €, naujesni kainuoja keliolika tūkstančių eurų. O deklaruojamos trijų asmenų pajamos – 770 eur. Mašinos foto – tik pavyzdys iš interneto,kad įsivaizduotumėt, kaip atrodo Julijos džipas visame gražume.
Einingis Audi S8
A. Einingio gyvenime pastaruoju metu figūravo ir dar viena „Audi“ – 2014 m. per išperkamosios nuomos sutartį jis įsigijo už 15 300 € pilkos spalvos, 2008 m. gamybos „Audi S8“. Oficialių duomenų neturime, kur dabar šis automobilis – tik esame matę, kad į Jakus panašia mašina atriedėdavo Julijos Einingienės artima giminaitė. Mašinos foto – tik pavyzdinė, siekiant iliustruoti automobilio lygį.