A. Einingio prabangi pramoga – medžioklė

„Šilutės naujienos“. Google nuotr.

Nuo seno Lietuvos didikai mėgo rafinuotą pramogą – miško gyvūnų žudynes, švelniai vadinamomis medžiokle.

2016 m. teismo sprendimu mūsų šeimai 45 000 Eur už statybinį broką parduotame name Jakuose (Klaipėdos r.) skolingas Einingis – vienas iš 35 000 medžiotojų bendruomenės narių Lietuvoje. Kaip gi į Lietuvos bajorus įšventintas A. Einingis – ir ne medžiotojas?

Senas medžiotojas

Kiekvienas, įskaitant A. Einingį,  turi teisę rinktis, ką veikti laisvalaikiu pagal savo charakterį ir pomėgius, jeigu ne Einingių pareiškimas dėl fizinio asmens bankroto iškėlimo, kurį priėmė Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Dalė Žukauskienė.

Einingis teismui nurodė įvairias priežastis, kaip 2008-2016 m. prasiskolino 167 000 Eur ir neva tapo nemokus.  Bet nepasipasakojo, kad tuo pat metu leido sau ne tik keliauti po visą pasaulį, vykdė statybas ir turėjo kitų verslų, bet neatsisakė prabangios pramogos – medžioklės.

O kad taptų medžiotoju, Arūnas Einingis turėjo metelius pabūti varovu, susipažinti su medžioklės taisyklėmis, išlaikyti egzaminus ir gauti medžiotojo bilietą. Po to turėjo apsirūpinti specialia apranga ir medžiotojo šautuvu. Bent jau vienu. Tik kur jis?

Apie medžiokles ir laimikius A. Einingis ne kartą gyrėsi savo „Facebook“ draugams. Tad žvėriena – ne retas svečias ant Einingių stalo nuo 2010-ųjų, kai A. Einingis, remiantis internete pateikta informacija,  pradėjo medžioti.

A. Einingis viešoje šventėje atstovavo vietinį medžiotojų būrelį. VIsas straipsnis „Šilutės naujienose“ čia: https://goo.gl/JVYPkd

Be to, įvedus į google paiešką Arūno Einingio vardą ir pavardę, galima surasti 2015 m. laikraščio „Šilutės naujienos“ numerį, kuriame rašoma apie „Kūlynų“ medžiotojų klubą ir jo vyrus, tarp jų – Arūną Einingį.

Kur šautuvas?

Gal kas žino tiksliai, kiek kainuoja būti medžiotoju? Juk reikia turėti specialią aprangą, gauti medžioklės klubo narystę, mokėti mokesčius ir kas ten dar?..

Bet šioje istorijoje įdomus ne tik Einingio – užkietėjusio medžiotojo buvimo faktas, o kad medžiotojas Arūnas Einingis neturi medžioklinio šautuvo.

Taip ir norisi paklausti „Kūlynų“ medžiotojų būrelio pirmininko pono Rimanto: kaip gi mūsų „Jakų melagis“ medžioja? Juk nuotraukose pozuoja su šautuvu, o ginklų registre – jokios informacijos apie medžioklinius ginklus.

Be to, jokie kiti medžiokliniai ginklai nepriklausė A. Einingiui ir 2015 metais, kai antstolis sudarė  jo turto aprašą.  Nors remiantis „Facebook“, paskutinį kartą A. Einingis su savo vienu iš šunų į medžioklę buvo susiruošęs neseniai – 2016 m. rudenį.

Anot antstolio, valstybiniame ginklų registre 2016 m. vasarą taip pat nebuvo informacijos apie A. Einingio medžioklinius šautuvus. Kuom gi jis medžiojo 2016 m. rudenį? Ir apskritai – nuo 2010-ųjų?

 

Žvėriena ant Einingių stalo – ne retas delikatesas

Remiantis šiuo skelbimu, A. Einingis medžioja jau seniai…