Iš kur „bedarbis“ A. Einingis kas mėnesį „susivairuoja“ 2500€?

Jakų melagio žmonai Julijai Einingienei visiškai turėtų nerūpėti, iš kur „bedarbis“ Arūnas Einingis traukia pinigus. Pavyzdžiui, 2017 m. kovo 26-ąją švenčiant savo 44-ąjį gimtadienį…. Neabejingi FB informavo matę, kaip „bedarbis“ Arenos „Rimiake“ prekinosi. Gausiai…

Julijai turėtų būti tiesiog svarbu, kad stabiliai kiekvieną mėnesį jų šeimoje būtinoms išlaidoms atsirastų 2-3 tūkstančiai eurų.

Paprasta matematika

2-3 tūkstančiai eurų – tiek mūsų skaičiavimais trijų asmenų Einingių šeimai su augintiniais realiai reikia pragyvenimui. O deklaracijos teismui, kaip sunkiai verčiasi nemokūs Einingiai iš 700-800 eurų  ar net 400 €– tikintiems pasakomis.  Beje, pačios Julytės atlyginimo užtenka nebent kosmetikai ir pėdkelnėms.

 

Šitie bajorai 2016 m. vasarą savo pareiškime dėl fizinio asmens bankroto  aiškino savo oficialiai deklaruojamų pajamų kilmę.

Arūnas Einingis melagis Julija Einingienė
A. Einingis, remiantis jo pareiškimu teismui dėl bankroto, gyvena su žmona, atžala ir augintiniais iš 400 €/mėn. Realiai Einingiams reikia minimum 5-6 kartus daugiau

Remiantis šia pasakėčia, šeimos maitintoja yra  pati Julija Einingienė, įnešanti kas mėnesį  į trijų asmenų šeimos biudžetą 400 €.

Tiek ši ponia, važinėjanti džipu „Infinity“, uždirba vienoje odontologinėje Klaipėdos klinikoje.

Prieš šių Julytės oficialių pajamų  reikia pridėti oficialiai save bedarbiu tituluojančio jos vyro, Arūno Einingio kas mėnesį gaunamą stipendiją iš Darbo biržos- 266€.

Beje, valstybė jam net keliones į mokymus apmoka. Cirkai!

666 € – štai ir oficialieji skaičiai, iš ko gyvena kiekvieną mėnesį mūsų kaimynystėje įsikūrę Einingiai.

Neva turi daugiau nei nurodė teismui apie būtinąsias išlaidas pareiškime dėl bankroto –  400 €?

Ai, vos nepamiršome: dar Einingiams juk „padeda“ Arūno motina, gaunanti pensijos 154 Eur!  Tokią sumą  ponia  pati viešai įvardino internete, keikdama šiuolaikinę tvarką, varančią pensininkus į neviltį.

Ačiū mama, ačiū žmona?

Einingis ir jo motina
Arūno Einingio motina viešai internete piktinosi sunkia Lietuvos pensininkų dalia. Nepaisant to, sūnui ji skolina dešimtis tūkstančių eurų ir dar padeda 44-ečio sūnaus trijų asmenų šeimai išgyventi. Nu nu…

Koks gi reziumė? Įdomus: garsusis Jakų „bajoras“, sulaukęs 44-erių metų,  yra išlaikomas žmonelės ir mamytės. Tikit? Mes tai ne. Ir „rebiatos“ juk išjuoks.

Aišku, teoriškai  mums, kaip Julijai Einingienei turėtų nerūpėti, iš kokių pakampių Arūnas Einingis paslapčiomis ( kad joks teismas, VMI, antstolis ar mes, realūs kreditoriai – nesuuostume), iš kur kas mėnesį, stabiliai traukiami euriukai.
Bet  Klaipėda – mažas kaimas, liaudiškai tariant. Todėl vis garsiau sklinda pajūryje gandas, kaip Einingis bankrotuką tvarkosi tik „dėl akių“. Prieš Jakų melagį jau „varo“ net kai kurie jo sėbrai, galit patikėti?
Visų žmonių neužčiaupsi. Nenutildysi. Neišgąsdinsi. Nenupirksi. Žinojai, Einingi?
Ir tavo „statytiniai“ plovyklų direktoriai, giminaičiai ir artimieji gali putotis tiek, kiek nori – išauš diena, kai turėsi sumokėti skolą LR valstybės vardu priteistą teismo.
O kol turi, Jakų melagi, pagalbininkų, padedančių nesumokėti mums 45 000 € skolos už tavo mums Jakuose parduotą brokuotą namą – trauksim visų griaučius iš spintų, kiek tik pajėgsim.
Paskaičiuokime, išmintingieji kurmiai…

Kadangi esame vieninteliai Einingių kreditoriai – fiziniai asmenys,  kuriems pastarieji skolingi teismų sprendimu. Tai yra nesame popieriniai kreditoriai, kaip dauguma kitų – emigravusių iš Lietuvos ir dirbančių ne korporacijų generaliniais direktoriais.  Ir neva skolinusių Einingiams nuo 10 iki 30 000 eurų. O jų dominuojančios darbo ir pajamų  sritys – „juodadarbiškumas“: valymo paslaugos, statybinės technikos vairavimas ir t. t.

Todėl  kišame ir kišime nosį visur, kur tik galime prigauti tave, Einingį ir tavo pačią, gimines ir draugus meluojant. Nes juk turime įrodyti, kad Jakų melagis  nori ne tikro, o tyčinio fizinio asmens bankroto.

Juk ne veltui mūsų šeima Arūną Einingį vadina viešai Jakų melagiu.  Ne vieną istoriją kaip deklaruojamas nemokumas ir realus bajoriškas Einingių gyvenimas kertasi su realybe, viešinome tinklaraštyje https://jakumelagis.lt.

Einingis gimtadienis prabangiai
Einingis Klaipėdoje ne ką mažiau pastebimas asmuo nei jakumelagis.lt autorė. Žmonės komentuoja, rašo mums laiškus, informuoja. Ačiū!

Bet grįžkime prie skaičių ir,  kaip išmintingieji kurmiai iš pasakos apie Coliukę, – paskaičiuokime.

Įjungę maksimalų dievobaimingumą ir pozityvų galvojimą net apie savo skriaudikus Einingius,  dar  bandėme jų nepamatuotas „pasirašytais popieriais“ 400 €/mėn. išlaidas pateisinti.

Gal Einingiai turi santaupų? Kojinėje? Kiaulėje taupyklėje? Gal tokiu būdu, turėdami 5-6  kartus mažiau nei reikia deklaruojamų pajamų, užsikiša skyles?

 Tik va oficialiai santaupų Einingiai neturi: areštuotose bankų sąskaitose – nuliai. Turto – nebėra: perrašytas, išdovanotas mamai ir uošvei, įkeistas bankams…
Automobiliai išslapstyti pakampiais ir registruoti ne Einingių vardu, išskyrus senutę Jakų melagio „audinę“.  Verslai vystomi draugelių vardu…

 Reikia 5-6 kartus daugiau nei nurodo

Vadinasi, versiją apie santaupas atmetame. Lieka niūri, neapskaityta realybė.

Suskaičiavome preliminariai, kokių išlaidų Einingių šeima patiria kiekvieną mėnesį. Kukliai skaičiavome. Stengėmės išlikti objektyvūs.

Ir skaičiai toli gražu prasilenkia su A. Einingio deklaruojama informacija teismui, kad minimalių poreikių tenkinimui per mėnesį jiems reikia 400 eurų.

Tokia suma įvardinta pareiškime teismui dėl bankroto: mokesčiams už komunalines paslaugas, maistui, transportui būtinos išlaidos, higienos prekės, vaiko išlaikymas, kuriam skiriama 50 eur per mėnesį.

O štai skaičiai – mūsų manymu, realūs:

Būtinosios galimos Einingių šeimos mėnesio  išlaidos
Išlaidos Pastaba Išlaidos, €
Advokatai 4 teismams (Klaipėda, Gargždai – su mumis, teismas su muitine, teismas dėl UAB „Grando LT“ bankroto) rašo atsiliepimus, dalyvauja teismo posėdžiuose, pareiškimai policijai ir t.t. Kai kuriuos teismuose dalyvauja vienu metu po 2 advokatus. 200
Elektros suvartojimas (kotedžo elektros įranga) 45
Dujinis šildymas (kotedžo  šildymas): žinoma iš bendrų tendencijų A. Einingiui ir jo partneriui S. Valiuliui statant Jakų kvartalą 150
Internetas kotedže yra įvestas Teo internetas: žinoma iš teismo dokumentų 25
Paskola (kotedžo): paimta vėliau nei apsigyveno, kai prasidėjo bylinėjimąsis. Sumos – iš teismo dokumentų. 375
 Mašina  Nr.1  Kuras – A. Einingio mašina „Audi Avant A6“: vienintelė oficialiai registruota, įkeista žmonos motinai  155
 Mašina  Nr.2  Kuras – J. Einingienės mašina „Infinity FX35“: neregistruota jos vardu, draudimas pirktas ant Julijos motinos.  155
Mašinų Nr.1, Nr.2 plovimas, remontas 55
Mobilus ryšys šeimoje – 3 asmenys 30
Išlaidos maistui 2 asmenys 600
Išlaidos maistui Einingių atžala – veganas. 200
Išlaidos maistui Trys šunys 40
Sporto klubas Einingių atžala 35
Ligos, vitaminai, maisto papildai 3 asmenys 55
Einingų baliukai  Šeimos šventės, prabangūs valgiai, gėrimai ir t.t 340
Atžalos laisvalaikis youtube blogerė giriasi pirkiniais, išvykomis į prekybos centrus 50
Mėnesio išlaidos 2510
Išlaidos  per metus : 30120
Be būtinųjų išlaidų, yra dar kita išlaidų kategorija:
Išlaidos, ne visai būtinosios
Rūbai 4 sezonai Trys žmonės 348
Plaukų dažymas, nagų, tvarkymas 4 kartus per metus Du žmonės 812
Viso 1160
Išlaidos kas metus
Mašina  Nr.1 civilinis draudimas A. Einingio mašina Audi avant A6 110
Mašina  Nr.2 civilinis draudimas J. Einingienės mašina Infinity FX35 150
Mobilaus ryšio telefonai Trys žmonės (Iphone, samsung) 435
Mokyklos kaštai Priemonėms, išvykoms 174
Išlaidos dovanoms Gimtadieniai, Kalėdos ir t.t 348
Hobis  medžioklė, žvejyba 290
Pramogos Koncertai ir t.t 145
Turistinės kelionės Du asm. 1449
Viso 3101
Viso išlaidų per metus 34381
Taigi, labai grubiai paskaičiavus – be kvepalų, papuošalų (moteriški dalykėliai) ir kitų neišvengiamų išlaidų, kiekvieną mėnesį Einingiams reikia minimum 2500 €. Mi-ni-mum! Plius dar bajorai!
Ir nūdien, kai nuo jų pareiškimo dėl fizinio bankroto pateikimo teismui jau praėjo daugiau nei pusmetis, nei vieno iš jų šeimos narių gyvenimas nepasidarė vargingesnis. Įrodymų pilna ir gyvai, ir internete.
Einingiai pajamos deklaruojamos realios
Ponai Einingiai dievagojasi teismui pareiškime dėl fizinio asmens bankroto, kad vos galą su galu suduria… Kas yra Einingiams „galas“?.. Kai reikia išgyventi už kelis tūkstančius eurų?
Einingiai vertina kokybiškus gėrimus ir gerą maistą, ne keptas bulves su kefyru. Iš Einingio savigyros nuotraukų archyvo feisbuke.
Gimus jakumelagis.lt A. Einingis išsitrynė savo paskyrą FB, tačiau visas archyvas užfiksuotas iki tol pas antstolį…
A. Einingio Audi A6 civilinio draudimo kaina
A Einingio žmona vazineja, nes gi jos mama draudžia civiliniu draudimu…
2016-ieji Einingiems prasidėjo šventiškai: ir gerame Švedijos viešbutyje gyveno, ir karališkame pokylyje dalyvavo. Tik pareiškimuose policijai Einingis nurodė, kad kelionė į Švediją buvo „haliava“ – FB nebuvo nė žodžio, kad „bajoras“ į vestuves važiavo nemokamai.
Einingiai „like“ poilsį ir pramogas. Ir užsienyje, ir Lietuvoje. FB nuotr.
Arūnas Einingis mėgsta save lepinti išvykomis ir kelionėmis. Ne tik aktyviai medžioja, bet ir žvejoja.
Einingiui įteisinta bajorystė
Prieš kelis metus Arūnas Einingis įšventintas į Lietuvos bajorus, kurių šūkis – „Tiesa, garbė, orumas“.
Moscow never sleeps…
Skanaus. Jūros gėrybių baliuška.
Dovanų lietus…
Ah tos stirnos skanumėlis…

Alio …

Ohoho….
Sudie, Klaipėda…

Rykliukui galas…

Keturi auau. Daugoka?

 

Indija Vs Airija…

Да…
Parle francais…

 

Madam Tussauds Vs Vikings