Viešumas – stiprus ginklas

Žurnalistai jau susidomėjo melagiu Arūnu Einingiu ir 2017 m. sausio 25 d. dienraščio „Klaipėda“ numeryje pasakojama apie tai, kaip svajonės apie būstą užmiestyje virto teismų maratonu. Mums pavyko iš pardavėjo prisiteisti žalos atlyginimą, tačiau A. Einingis pinigų neatiduoda, apsimeta vargšu ir siekia fizinio asmens bankroto. Ne veltui straipsnyje jis pavadintas Alfonsu? Visą straipsnį rasite čia: https://goo.gl/nswFYY

Dienraštis „Klaipėda“ pasakoja, kodėl svajonė apie naujos statybos namą Klaipėdos priemiestyje tapo galvos skausmu mums, klaipėdiečių šeimai. Vos įsikūrus Jakuose, ėmė lįsti baisus statytojo brokas. Kovėmės teismuose ir kai pagaliau laimėjome, pardavėjas Arūnas Einingis, žadėjęs sumokėti, kiek priteisė, suka uodegą.  Maža to, kad skolininkas pinigų nesiruošia atiduoti – jis dar siekia fizinio asmens bankroto.

Brokuotas Einingio namas
Mūsų šeima 10 metų moka paskolą už įsigytą brokuotą paslėptą turtą, iš jų pusę laiko praleido teismuose su nesąžiningu pardavėju

Tyčinis bankrotas

Paskola namui pirkti paimta, teismas dėl nuostolių atlyginimo laimėtas ir visi skėsčioja rankomis, kai Arūnas Einingis, įšventintas į Lietuvos bajorus,  apsimeta ubagu.

Ką daryti, kai teisinė sistema negarantuoja teisingumo nukentėjusiesiems? Beliko tik garsiai pasakyti, kas Arūnas Einingis yra iš tikrųjų – Jakų melagis.

Kol kas nei teismai, nei advokatai, nei antstoliai nesugeba atstatyti teisingumo. Todėl surinkome įrodymus, kad A. Einingis tik teismui dėl fizinio asmens bankroto apsimeta nemokus – prieš draugus internete jis pastaruosius penkerius metus savo įrašais ir nuotraukomis demonstravo ponišką gyvenimą. Vadinasi, išvada viena: bankrotas – tyčinis, siekiant išvengti skolos.

Einingis medžiotojas
Arūnas Einingis mėgsta dideles kompanijas, prabangų gyvenimo būdą, yra aistringas medžiotojas. Toks pat aistringas, kaip ir melagis. „Facebook“ nuotr.